Päikesepaneelide, inverterite, akude ja paigaldustarvikute müük

Päikesepaneelide müük

Päikesepaneelide inverterite müük

Päikeseenergia süsteemide akude müük

Päikesepaneelide paigaldustarvikute müük

Objekti esmane ülevaatus, mõõdistamine ja katuse seisukorra hindamine

Esimene samm päikesepaneelide paigaldamiseks peaks olema alati objekti ülevaatus. Insener saab hinnata sinu kodu / objekti olukorda. Seejärel on võimalus öelda, kas kõik olemasolev või alles planeeritu ühilduks maksimaalselt hästi ja parima võimekusega välja valitud päikesepargi süsteemiga.

Muuhulgas hindab ta katuse seisukorda (kui päikesepaneelid katusele planeeritakse paigaldada), et veenduda selle konstruktsioonide korras olekus ja vastupidavuses. Samuti tutvub elektrikilbiga, et näha, kas seda oleks vaja uuendada. Välja vahetamise vajadus võib tekkida siis, kui uute päikesepaneelide võimsus vajab rohkem voolutugevust, kui see praegu võimaldab.

Samuti analüüsib spetsialist katusetüüpi, katuse nurka, varjutust jne. Seda enne mis tahes lepingu allkirjastamist.

Meiepoolne objekti põhjalik ülevaatus, mõõdistamine ja tehnilise seisukorra hindamine väldib hilisemaid ehitustehnilisi probleeme ja seal tekkida võivaid lahkhelisid.

Päikesepaneelide müük

Tänane investeering päikeseenergiasse sinu koju või ettevõttesse kaitseb ettenägematute ja järskude hinnatõusude osas tulevikus. Parimad päikesepaneelid saavad pakkuda sulle elektritoidet ka elektrikatkestuse ajal. Päikeseenergia tootlikkus kasvab pidevalt ja selle kasutamise kulud aina langevad. Sealjuures olemasolevate rahastamisvõimalustega on päikesepaneelide paigaldus aina rahakotisõbralikum.

Meie tootevalikust leiad palju erinevaid päikesepaneele eramajadele ja ärihoonetele. Oleme veendunud, et tänu rohketele praktilistele kogemustele saame aidata valida sinu jaoks optimaalseimad ja parimad päikesepaneelid.

Päikesepaneelide inverterite müük

Inverterid toimivad lüüsina päikesepaneelide ning süsteemist energiat ammutavate seadmete vahel, muutes päikesepaneelidelt kogutud alalisvool vahelduvvooluks.

Nord Solar OÜ pakub päikesepaneelide invertereid kõigile päiksepargi tüüpidele. Need on sobilikud paigaldamiseks nii sise- kui välistingimustesse. Aitame valida just sinu päikesepargile sobiliku inverteri – nii ei jää sellel puudu vajalikust võimsusest, samas ei maksa sa ka üle ostes inverteri, mis on sinu päikeseenergia süsteemi jaoks liig suur.

Inverterite maksumus sõltub tootjast, võimsusest ja monitoorimise võimalustest. Päikeseenergia tootlikuse monitooring MyAutarco äpi kaudu annab meile võimaluse leida just see kõige optimaalsem inverter. Tavaliselt on inverteri seadmete garantii 5 aastat kuid võimalus on soetada lisagarantii kuni 15 aastat!

Päikesepaneelide paigaldustarvikute müük

Päikesepargi efektiivsus on täpselt nii hea, kui terviksüsteemi moodustavad komponendid. Kui kavatsed oma objekti jaoks päikeseenergia üles seada, vajad õigeid tarvikuid. Loomulikult on iga süsteem erinev, kuid olulisemad päikesepaneelide tarvikud on pistikud, pikenduskaablid, seiresüsteemid, AC/DC lahti ühendajad ja kinnitused. Olenevalt süsteemi seadistusest võib vaja minna täiendavaid tööriistu ja osi.

Meie tootevalikus leidub paigaldustarvikud kõigile katusetüüpidele ja materjalidele. Garantii koguni 10 aastat! Küsi kindlasti nõu, aitame sind hea meelega! Garantii koguni 10 aastat!