Äriklient

Nord Solar on pühendunud oma äriklientidele ja lubame, et leiame õige lahenduse sinu ettevõtte jaoks. Oleme paigaldanud suures koguses päikesepaneele, invertereid ja konteinerakusid üle Eesti ja ka välismaal. Tänu erinevatele kogemustele oleme valmis ka kõige raskemate projektidega hakkama saama.

Laialdane kogemus 

Nord Solari rikkalik kogemustepagas tagab, et suudame täpselt mõista sinu vajadusi ning leida õige lahenduse just sulle. Oleme isiklikult tutvunud oma koostööpartnerite tootmisprotsessidega ja võime kindlad olla, et pakume ainult kõige kvaliteetsemaid tooteid.

  • Kokku paigaldatud 700+ päikeseparki
  • Koos kodulahendustega 89,2 MW
  • 4 väga tegusat aastat

Praegused kulud on tuleviku säästud

Päikesepaneelid ja energiasalvestus pole kindlasti odav, oleme palju tööd teinud, et pakkuda hea väärtusega lahendusi, mille investeeringu tootlus (ROI) on võimalikult kiire.

Lisaks traditsioonilistele kasutusmeetoditele on võimalik meie lahendustega säästa siis kui päikest ei ole. Akulahendusega saad energiat osta, kui see on soodne ning tarbida või müüa siis kui hind on tõusnud.

Uuenduslikud lahendused nagu VPP (Virtuaalne elektrijaam) võimaldavad osaleda sagedusturul, kus on müügihinnad veelgi paremad.

Nord Solari ärilahendusi kasutavad

Coop_haapsalupng
mapri
motoTehnika
buroomaailm
TartuÜlikool
ehitustrusrt
ttk
tartu_waterworks_logo

Uuri lähemalt ja võta meiega ühendust!

Uuri lähemalt ärilahenduste kohta meie müügitiimilt. Võta ühendust nupu kaudu ning vastame ühe tööpäeva jooksul.