Partnerid

Autarco

Nord Solar kasutab enamus töödel Autarco päikesepaneele.
Autarco on juhtiv päikeseenergia lahenduste pakkuja, pakkudes klientidele kWh garantiid, muutes kodud ja ettevõtted keskkonnasõbralikumaks ning vähendades traditsioonilise energiaga sõltuvust. Autarco on Nord Solari kõige pikaajalisem partner.

SolaX

SolaX Power toodab päikeseinvertereid ja energiasalvestussüsteeme.
Nende kvaliteetsed tooted aitavad klientidel muuta kodud ja ettevõtted rohelisemaks ning sõltumatumaks traditsioonilisest energiast. Innovatsioon ja keskkonnasõbralikkus teevad neist suurepärase koostööpartneri jätkusuutliku tuleviku poole liikumisel.

BSL BATT

BSL BATT toodab tööstuslikke akulahendusi (BESS).
Nende usaldusväärsed tooted aitavad energiat tõhusalt salvestada ja optimeerida. BSL BATTi tooted sobituvad väga hästi keskmise tootlusega tööstuslike päikeseparkide juurde.

Coslink

Coslink on üks juhtivatest BESS lahenduste tootjatest, pakkudes tööstuslikke akulahendusi.
Nende usaldusväärsed tooted võimaldavad efektiivset energiasalvestust. Coslinki tooted sobivad väga hästi suuremateks projektideks.

Wirentech

Wirentech pakub kõrge kvaliteediga tööstuslike akulahendusi, millel on väga hea ilmastikukindlus.
Nende usaldusväärsed tooted võimaldavad energiat tõhusalt salvestada ja haldada, ideaalne modulaarseteks rakendusteks.

Fusebox

Fusebox on Nord Solari tarkvarapartner, kes pakub intelligentset akuhaldust ja ühenduvust Euroopa sagedusturgudega. Nende platvorm võimaldab optimeerida päikeseenergia ja salvestatud energia müüki ja tarbimist.
Fuseboxi integratsiooniga on võimalik saavutada maksimaalne efektiivsus energiaturul.