Mis on Digitaalne Teisik?

Meie Digitaalne Teisiku lisaväärtus

Tänapäeval on turunduslikku erikeelt nii palju, et meil on keeruline kasutada terminit digiteeritud või “Digitaalne Teisik” tundmata, et üritame tühjade sõnadega Teile muljet avaldada. Mistõttu oleme otsustanud selgitada Autarco sageli kasutatavat termineid, näiteks “Digitaalne Teisik”, mitte asjatundjatele inimestele arusaadavas keeles.

Autarco Digitaalse Teisiku lisaväärtus seisneb süsteemi aktiivses analüüsis, mis kontrollib ilmastikust sõltuvat jõudlust 15-minutiliste intervallidega. See täpne toimivusanalüüs võimaldab meil kontrollida, kas installatsioonid toimivad ootuspäraselt. Kui see nii ei ole, saame probleemidele kiiresti reageerida. Lõpptulemuseks on elamute PV-süsteemide keskmine jõudluse paranemine 8% ja ärisüsteemide puhul 5% paranemine.

Mis on Digitaalne Teisik

Digitaalne Teisik on Teie füüsilise süsteemi täpne digitaalne koopia. See luuakse Heliose tarkvaras, kui hakkame Teie projekti kavandama. See on aluseks Teie katusele paigaldatavale süsteemile ning tootlusele, mida me süsteemilt eeldame kWh garantii puhul, ja lõpuks hinnale, mille paigaldaja teilt küsib.
“Digital Twin” on loodud kõrguskaardi peale, mida disainer saab takistuste lisamiseks või eemaldamiseks kohandada. Varju modelleeritakse mitte ainult Teie katusel olevast korstnast, vaid ka Teie hoone taga asuvast puust või künkast.

Kuidas me kasutame Digitaalne Teisikut?

Autarco kasutab “Digital Twini” selleks, et:

  • Veenduda, et paigaldus on tehtud vastavalt projektile ning et see oleks õigesti paigutatud. Kuigi me saame kaugkontrolli abil saavutada täieliku ülevaate süsteemist, loodame ka koostööle parima edasimüüjate võrgustikuga, kes järgivad kõrgeid kvaliteedistandardeid.
  • Tuvastada süsteemi eluea jooksul ilmnevaid defekte või kõrvalekalded.
  • Lühidalt: Teie katusel olev päikeseenergiasüsteem peab tootluse osas vastama Digitaalse Teisiku arvutustele. Kui seda ei juhtu, on sageli midagi valesti.

Lihtne selgitus lihtsates terminites.

Nüüd lihtsustame mõningaid Digitaalne Teisiku tehnilisi üksikasju, kasutades laste mänguasju.

Päikeseenergiasüsteem koosneb mitmest lülist – päikesepaneelid, mis on omavahel rühmadena ühendatud. Need koosnevad tavaliselt kuuest kuni kahekümnest paneelist, olenevalt süsteemi suurusest.

Autarco digiteeritud inverterites jälgitakse iga lüli eraldi, mis edastab omakorda üksikasjalikku teavet meie Euroopa pilve iga viie kuni viieteistkümne minuti järel.

Nendes teadetes sisalduv teave (pinge, vool, võimsus) loob “kuju”, mis muutub pidevalt sõltuvalt süsteemi tegelikust disainist, erinevatest varju tasemetest, keskkonnatingimustest ja toote võimalikest defektidest. Saate seire sõnumis iga lüli võrrelda 3D-plokiga.

Okei lahe, aga kuidas see on seotud jõudluse jälgimisega?

Samal ajal loob Digitaalne Teisik ootuse iga lüli “kuju” suhtes. Selleks kasutame andmeid, mis jõuavad meieni erinevatelt satelliitidelt (kiirgustihedus, pilvkate ja temperatuur), mida saame iga 15 minuti tagant, et kujutada reaalsust võimalikult hästi. Tavaliselt saame need satelliidiandmed sobitada vähem kui 1 km kaugusel Teie tegelikust asukohast kogu Euroopas. Mõelge Digitaalse Teisiku tekitatud ootustele kui aukudele keras.

Seire sõnumid on 3D-kujundid, mis peavad aukudesse mahtuma. Iga “lüli” jaoks on auk ja kujund. Kui mõni kujunditest ei mahu vastavasse auku, on midagi valesti ja Helios loob süsteemis automaatselt teate. Seejärel kontrollime süsteemi defektide suhtes.

Kes veel saab seda teha?

Mitte keegi.
Autarco on praegu maailmas ainus päikeseenergia ettevõte, kes seda tehnoloogiat kasutab.