Turueelis

Miks Autarco päikesesüsteemid edestavad kõiki teisi?

Hollandi ligi 3.000 päikesekatusesüsteemi analüüs näitab, et 45% on kehvemas seisus. Vaatamata saagikuse seirele ei saavuta nad oma täielikku potentsiaali. Peamiselt seetõttu, et nende päikesesüsteemide täielik potentsiaal on lihtsalt teadmata. 

Põhiline päikese monitorõngas näitab teile,kui palju energiat toodetakse, kuid see ei ütle teile, kas olete saavutamas täielikku potentsiaali. Ärge leppige sellega, et “see töötab”, kui saate Autarcoga täieliku potentsiaali saavutada. 


Pole aega kõike lugeda? Siin on jaotus :

Lühidalt: meie edasimüüjad kasutavad intelligentset tarkvara, mis ei hõlma mitte ainult teie päikesesüsteemi projekteerimist, vaid ka jälgimist ja jõudluse haldamist. Alatalitlusestantakse märku ja tegutsetakse kohe. Keegi teine ei tee seda! 

Süsteemi ebatõhusus on reaalne 

Alla 50kW äriprojektide mediaanjõudlus on vaid 94,6%

DNV GL, 2020. aasta energia valideerimise uuring 

Projektid on >13 korda suurema tõenäosusega mitmeaasta jooksul püsivalt ebatõhusad, kui esialgu arvati.

kWh Analüütika, Päikese riskianalüüs: 2021 

Pange iga valguskiir loendama

Meie edasimüüjad kasutavad intelligentset tarkvara, mis ei hõlma mitte ainult projekteerimist ja pakkumist, vaid ka varahaldust. Keegi ei tee seda. See on meie viis aidata klientidel saavutada täielik potentsiaal. 

Kuidas?

Luues meie tarkvaras digitaalse kaksiku: üksikasjaliku digitaalse koopia igast üksikust Autarco päikesesüsteemist maailmas. Kui digitaalne kaksik ei vasta tegelikule jõudlusele,on vaja asjakohast tegevust. Sa pead alati teadma, milline on kogu potentsiaal, et selleni jõuda. 

Tutvuge oma digitaalse kaksikuga 

Meie edasimüüjad kasutavad teie Autarco lahenduse kujundamiseks intelligentset tarkvara. Tarkvara genereerib automaatselt digitaalse twin: teie päikesesüsteemi digitaalse koopia. Tarkvara kirjeldab täpselt, kuidas teie päikesepaneelid on paigaldatud ning millal ja kus on varju. Siin läheb põnevaks: toidame digitaalset kaksikut elava päikesevalguse ja ilmastikutingimustega 24/7. See on how me määrame teie süsteemi täieliku potentsiaali ja tuvastame maksimaalse energiakoguse, mida on võimalik toota. 

Me mitte ainult ei jälgi, me tegutseme! 

Meie tarkvara digitaalne kaksik võimaldab meil alati võrrelda teie süsteemi praegust jõudlust selle täieliku potentsiaaliga.  Kui digitaalne kaksik ei vasta tegelikule jõudlusele, kustuvad hoiatused ja on vaja asjakohaseid meetmeid. Autarco või mõni meie valitud teenusepakkujatest taastab teie süsteemi prognoositud jõudluse. Sa pead kogu aeg teadma, mis on täielik potential, et selleni jõuda. 

Leidke ja parandage ka kõige väiksemad kahjutegurid

Iga 15 minuti järel saame näidu päikesevalguse tasemest ja temperatuurist 1 km raadiuses pärast teie paigaldust. Need andmed sisestatakse digitaalsesse kaksikusse, mis võtab arvesse varjukadusid igas päevapunktis, et luua eeldatav jõudlus, mis põhinebo n reaalsetel tingimustel. Seda jõudlust saab võrrelda tegeliku jõudlusega täpse detailiga, nii et kõik kõrvalekalded märgatakse kohe. 

Mõned meie tarkvara suurepärased funktsioonid: 

Satelliidipõhine tulemuslikkuse jälgimine

Stringitaseme jälgimine

Intelligent hoiatus

Garanteeritud jõudlus

Oleme teie päikeselahenduse toimivuses nii kindlad, pakume kWh garantiid. Kui teie Autarco süsteem peaks andma vähem kui prognoositud, saate raha tagasi. Enne kindlustatud kWh garantii väljastamist kontrollime teie süsteemi digitaalse kaksiku suhtes, et veenduda, et paigaldus on ohutult ja spetsifikatsioonide kohaselt lõpule viidud. 85% kWh garantiiga süsteemidest toimib ootuspäraselt või isegi ületab ootusi. Nii et nautige päikest, teie investeering on garanteeritud! 

Nii me seda teeme

Minge süvitsi ja uurige, kuidas me paneme teie süsteemi saavutama täieliku jõudluse. Põnev värk! 

Varju modelleerimine

Pangakõlblikud päikesepaneelid

Saagise arvutamine