Eraklient

Nord Solar on laialdase kogemusega eraklientide roheenergia valik. Oleme paigaldanud suures koguses päikesepaneele, invertereid ja akulahendusi üle Eesti ja ka välismaal. Tänu erinevatele kogemustele oleme valmis ka kõige raskemate projektidega hakkama saama.

7200+ kW
paneele

400+ kWh
akusid

600+
projekti

Laialdane kogemus 

Nord Solari rikkalik kogemustepagas tagab, et suudame täpselt mõista sinu vajadusi ning leida õige lahenduse just sulle. Oleme isiklikult tutvunud oma koostööpartnerite tootmisprotsessidega ja võime kindlad olla, et pakume ainult kõige kvaliteetsemaid tooteid.

  • Kokku paigaldatud 700+ päikeseparki
  • Koos äriklientidega 69,2 MW
  • 4 väga tegusat aastat

Praegused kulud on tuleviku säästud

Päikesepaneelid ja energiasalvestus pole kindlasti odav, oleme palju tööd teinud, et pakkuda hea väärtusega lahendusi, mille investeeringu tootlus (ROI) on võimalikult kiire.

Lisaks traditsioonilistele kasutusmeetoditele on võimalik meie lahendustega säästa siis kui päikest ei ole. Akulahendusega saad energiat osta, kui see on soodne ning tarbida või müüa siis kui hind on tõusnud.

Uuenduslikud lahendused nagu VPP (Virtuaalne elektrijaam) võimaldavad osaleda sagedusturul, kus on müügihinnad veelgi paremad.

Uuri lähemalt ja võta meiega ühendust!

Uuri lähemalt ärilahenduste kohta meie müügitiimilt. Võta ühendust nupu kaudu ning vastame ühe tööpäeva jooksul.