Kas sinu ettevõte peaks kasutama päikeseenergiat?

Olenemata sellest, kas sinu ettevõtet juhib kasum, kliimameetmed, kõrged arved, klientide väärtused või nende kombinatsioon, võib päikeseenergia aidata su ettevõttel saavutada konkurentsieelise.

Miks on päikeseenergia sinu ärile kasulik?

Päikeseenergia on mõistlik investeering ja pakub märkimisväärset majanduslikku kasu. Olgu siin välja toodud vaid madalamad energiakulud, keskkonnasäästlikum ärijalajälg ja suurem sõltumatus ebastabiilsetest energiaturgudest. Kuid vähemtähtis ei ole ka see, et päikeseenergia võib suurendada sinu ettevõtte rohekuvandit, mis omakorda mõjutab positiivselt nii brändi mainet kui ka klientide ja töötajate leidmist ja hoidmist.

Seega päikesepargi süsteem on sinu ettevõttele lausa kolmekordselt kasulik – see on tulus rahakotile, mainele ja ka keskkonnale!

Millised on päikesepaneelide ärihoonele paigaldamise eelised ettevõttele?

Valides päikeseenergia naudid järgmisi eeliseid:

  1. Vähendad oma ettevõtte tegevuskulusid
  2. Vähendad süsinikdioksiidi heitkoguseid
  3. Lood oma brändile keskkonnasõbraliku kuvandi
  4. Sinu ettevõtte on tulevikukindel kõikuva energiaturu suhtes.

Vähendad oma ettevõtte tegevuskulusid

See on tihtipeale esimene ja tähtsaim põhjus, miks kaalutakse päikesepaneelide ostu. Päikeseenergia tootlikkuse monitooring on tõestanud, et päikesepaneelide paigaldus on rahaliselt tulus investeering.

Enamiku suurte ja väikeste ettevõtete jaoks on elekter oluline osa tegevuskuludest. Päiksepaneelid ärihoonetel sobivad enamikele ettevõtetele, kes suudavad päevaseid toiminguid päikeseenergia tootmisega ühildada. Tootes ja kasutades päevavalgustundidel ise elektrit võid saavutada olulise energiakuludelt kokkuhoiu.

Päikesepaneelid ärihoonetel ja kvaliteetne inverter toovad reaalselt peaaegu kõigil juhtudel kiire tasuvuse ja pikaajalise säästu. Seda näitavad ka päikeseenergia kalkulaatorid ja meie rohked kogemused Autarco päikesepaneelidega. Kusjuures paigaldades oma kinnistule Autarco päikesepaneelid, saad ise veenduda selles kasutades MyAutarco rakendust. See jälgib päikesepargi süsteemi tööd igal pool ja ajal.

Garanteeritud tootlikus! Nord Solar pakub sulle kindlustatud kWh garantiid!

Kui oled väikeettevõtte omanik, võib tunduda päiksepaneelide paigaldus ettevõttele riskantne või kallis. Võid isegi kaaluda kasutatud päikesepaneelide ostu. Fakt on aga see, et kui sinu ettevõte saab endale lubada elektriarvete maksmist, saab ta lubada ka kaubandusliku päikeseenergia kulusid.

Kuid kui sa siiski kahtled, kindlustame Nord Solaris Autarco päikesepaneele kasutades investorile päikeseenergia lubatud tootluse kWh-garantiiga. Koostöös Autarco päikesepaneelide tootjaga on meilt võimalik saada rahalist hüvitist iga saamata jäänud kilo­vatt-tunni eest, kui süsteem töötab eelnevalt arvestatust vähem. Seega on sinu päikesepaneelide tasuvus koos meiega tagatud ja turvaline, olenemata sellest, mis juhtub.

Kui sa veel mõtled, millist päikesepaneeli valida, võtame meiega julgelt ühendust! Aitame sind hea meelega. Oleme nõustanud ja paigaldanud päikesepaneele ärihoonetele kui ka eramajadele, nii suurematele, kui väiksematele ettevõtetele! Helista või kirjuta kohe!