MHJ seeria päikeseenergia

APEX R6 seeria

Populaarseim päikesepaneelide paigaldussüsteem kaldkatustel!

10-aastane tootegarantii

Kaldkatuse süsteem

Maastiku-või portreekinnitus on võimalik sama konksuga

Üks paigaldamiseks vajalik tööriist

Kerge, kuid vastupidav

Objektidel kasutavad paigaldussüsteemi

Coop_haapsalupng
mapri
motoTehnika
buroomaailm
TartuÜlikool
tartuVesi
ehitustrusrt
ttk

Autarco Apex R6 paigaldussüsteem on kasvanud üheks kõige populaarsemaks päikesepaneelide paigaldussüsteemiks kaldkatustel.

Tänu ainulaadsele konstruktsioonile on võimalik nutikas ja stabiilne ülikiire montaažiga konstruktsioon, tagades samal ajal päikesepaneelide optimaalse ja ohutu toetamise.

APEX R6 seeriat kasutatakse

Eramu, Tartumaa

Valmis 2021

Põhiomadused

Maksimaalne katuse Kalle < 60°

Alumiiniumist

Sobivad kõik kaldkatused, lainekatus, kivikatus

Sul on küsimused?

Meil on vastused.

  1. Meie standardse kWh-garantii annab välja Autarco ja see on kindlustatud portfelli tasandil. Meie esmaklassilise kWh-garantii väljastaja on sõltumatu fond kWh Guarantee Foundation ja see on eraldi kindlustatud.
  2. Esmaklassilise kWh-garantii puhul on fondil Lloyd’s of Londoni sündikaadi kindlustusleping, mis katab iga garanteeritud kWh ja täiendava sularahareservi.
  3. kWh Guarantee Foundationi sõltumatud direktorid tagavad, et kõigi tasumata kWh-garantiide kogurisk on piisavalt kaetud.
  4. Kui Autarco ettevõtted peaksid pankrotti minema, ei mõjuta see fondi, selle alusel antud kindlustust ega teie kWh-garantiid.

Mõelge sellele nagu maratonijooksja.

  • Moodulkomponentide garantii lubab, et kui jooksja jookseb jooksulindil kontrollitud laboritingimustes, jookseb ta võistlusel teatud kiirusel.
  • Autarco kWh garantii lubab, et jooksja jõuab täpselt selle võistluse finišisse, milles te soovite, et ta osaleks, teatud aja jooksul ja ilmast sõltumata.

Mooduli jõudlusgarantii lubab, et päikesemoodulite jõudlus on teatava aja möödudes kindel % nende laboratooriumis katsetatud tootlusest, kui te katsetate neid samades laboritingimustes.

Autarco kWh-garantii lubab kindla ajavahemiku jooksul toodetud päikeseenergia miinimumväärtust (kWh). Garanteeritud kWh väärtus on kohandatud teie süsteemi täpsetele andmetele ja seda mõõdetakse standardse päikeseenergia jälgimise abil.

Teie Autarco päikesejaama jõudlus erineb päevast päeva. Suvel on jõudlus palju suurem kui talvel ja päikesekiirguse koguhulk on igal aastal erinev. Jõudlus võib olla oodatust väiksem ka sellepärast, et moodulid on varjus või saastunud. Kui teie süsteemil on kWh-garantii, siis jälgib Autarco tähelepanelikult kadude vältimiseks jõudlust ja inverterite olekut.

Parimad paigaldajad annavad garantii kõigi paigaldusest tingitud probleemide vastu.

Päikesepaneelide saastumine (nt lindude väljaheidetega) ja varjud võivad teie süsteemi jõudlust oluliselt mõjutada. Seda tüüpi olukorrad ei käivita süsteemi veahäireid, kuid jõudlus väheneb.

Smart Asset Management peab võrdlema teie süsteemi konstruktsioonil ja tegelikel ilmastikutingimustel põhinevat eeldatavat jõudlust teie süsteemi tegeliku jõudlusega. Seda nimetatakse energiatõhususe indeksiks ja see peaks olema alati suurem kui 100%.

Soovitame kontrollida energiatõhususe indeksit kord kuus.

Küsi hinda

    Palume täita allolevat hinnapäringu vormi, et meil oleks võimalik esialgse hinnaprognoosi koostada. Lubame, et vastame saadetud päringule hiljemalt 48 tunni jooksul!