Päikesepaneelide akulahendused

Tere tulemast meie akulahenduste lehele, kus avaneb võimalus elektrikuludelt märkimisväärselt säästa! Meie eesmärk on pakkuda lihtsaid ja tõhusaid päikesepaneelide ning akudega seotud lahendusi, mis aitavad nii väikestel kodumajapidamistel kui ka suurtel ettevõtetel oma energiavajadusi rahuldada.

Meie päikesepaneelide terviklahendused koos akulahendustega on mõeldud nii uutele kui ka olemasolevatele päikeseparkidele. Pakume kohandatud lahendusi, mis vastavad kliendi konkreetsetele vajadustele.

Lisaks sellele keskendume ka kommerts- ja tööstuslikuks kasutuseks mõeldud salvestussüsteemidele (Battery Energy Storage Systems ehk BESS), mis aitavad optimeerida energiakasutust ja vähendada elektrikulusid.

Säästa veelgi rohkem elektriarvetelt!

Päikesepaneelid akuga – väiksemad arved, suurem vabadus

Paigaldades päikesepaneelid koos akugasäästad rohkem raha elektriarvetelt! Päikesepaneelide salvestussüsteem võimaldab salvestada toodetud elektrit ning annab vabaduse kasutada seda ajal, mil päevavalgust ei ole. Akupanka saad salvestada energiat ka otse võrgust, kui hind on soodne ja kasutada ajal, mil hind on kallis või müüa seda võrku tagasi. Pakume võtmed kätte terviklahendusi kui ka juba olemasolevatele päikeseparkidele akulahenduse lisamist.

Nord Solari päikesepaneelide akud, varikatuseall, ilmastikukindlad, Solax triple power

Energiasalvestussüsteemi eelised

Säästad rohkem raha: Liites oma päikesepaneelidele aku, saad võimeka süsteemi, millega saad juhtida energiakasutust vastavalt tarbimise vajadusele ja hindadele. Nii kujuneb tarbitava elektri kilovatt-tunni hind oluliselt soodsamaks, kui siis, kui pead ainult päikesest ja võrgust sõltuma. Elekter kipub olema kallis just hommikuti ja õhtuti, mis päevavalgust on vähem, kuid see on ka ühtlasi aeg, mis inimesed kõige enam elektrit tarbivad.

Sul on elekter pimedal ajal: Taastuvenergia kasutamisega tekib paratamatult küsimus, et mis saab õhtul või talvisel ajal? Akulahenduse olemasolul saad kasutada ise toodetud elektrit ka ajal, mil päevavalgust ei ole. 

Sõltud vähem kõikuvatest hindadest: Päikesepaneelide akuga saad vältida kalli hinnaga elektri ostmist võrgust ja odava hinnaga elektri müümist. Teisisõnu saad parematel tingimustel võrku tagasi müüa, ajastades müüki vastavalt hindadele. 

Paindlikkus: salvestussüsteem on skaleeritav ja modulaarne, võimaldades lisada akusid ja paneele vastavalt vajadusele ja ka juba olemasolevale päikesepargile.

Päikesepaneelid. Maapark, sinine taevas. Nord Solar OÜ

Küsi pakkumist kohe!

Usaldusväärsus ja tugi – oleme turuliidrite ametlikud esindajad Eestis

Soodne hind ja kiire tehniline tugi alati tagatud

Oleme oma pakutavate toodete tehase otsesed esindajad Eestis, mistõttu saame pakkuda oma tooteid parema hinnaga. Samuti tagab see meie klientidele alati kiire ja professionaalse toe.

Meie tootevalikus on vaid turuliidrite tooted, kelle kvaliteedis oleme veendunud: 

 • Autarco
 • Solax
 • Deye
 • Sunrover
 • Nord Solari juhatus koostööpartneritega. Päikesepaneelid taustal pildil.

  Meie partnerid

  Autarco logo
  LOGO
  Deye-logo
  Sunrover

  Akulahendused koju

  • Päikesepaneelid koos energiasalvestussüsteemiga
  • Energiasalvestussüsteem olemasolevale pargile
  • Lahendused alates 6 kWh

  Akulahendused ettevõttele

  • Päikesepaneelid koos energiasalvestussüsteemiga
  • Energiasalvestussüsteem olemasolevale pargile
  • Konteiner salvestussüsteem (BESS)