Garanteeritud jõudlus

Mine päikese kätte ilma riskita

Sinu investeering on sama kindel kui päike paistab

Autarco on ainus tootja maailmas, kellel on teie päikesesüsteemile kindlustatud kWh garantii. Kui meie süsteem annab vähem kui eelnevalt prognoositud, saate iga vastamata kWh eest raha tagasi. Nii et saate selle, mille eest maksite, sama kindel kui päike paistabe. 

Miks kliendid valivad kWh garantii?

“Valisime esmaklassilise kWh garantii, et tagada oma ärimudeli täitmine järgmise 10-15 aasta jooksul.” 

-Ad van Nistelrooij, direktor ebm-papst Benelux 

Meie kWh garantii toob kaasa parema jõudluse 

5000 PV-süsteemi jõudluse uuringud on näidanud, et kWh garantiiga Autarco süsteemid toimivad keskmiselt 5% paremini kui võrreldavad süsteemid ilma. 10–15 aasta jooksul annab see elamusüsteemile kiiresti juurde 700–1000 eurot. 

Süsteemide elu jooksul on see suurenenud jõudlus väärt rohkem kui 1 aasta lisaenergiat! Loomulikult ei paranda kWh garantii iseenesest süsteemi toimimist, kuid meie toodete ja kogu neid ümbritseva teenuse kvaliteet seda teeb. 

Kuidas me olemeble tagada tulemuslikkus? 

  • Kontrollime teie päikeseelektrisüsteemi pärast paigaldamist enne kWh sertifikaadi väljastamist
  • Jätkame süsteemi saagise ja jõudluse jälgimist ka pärast paigaldamist. 

Niipea kui teie süsteem hakkab alahindama, tegutseb selle järgi materdamisepakkuja. Ta teeb kõik endast oleneva, et süsteemi jõudlus saaks tagasi oma täieliku potentsiaali. Keegi ei tee seda, me garanteerime selle. 

Lloyd’s Londonist on saanud selja taha 

Meie kWh garantii on palju enamat kui lihtsalt lubadus. Autarco süsteemi toimivust saab kindlustada kWh Guarantee Foundationi kaudu koostöös kindlustusseltsiga Lloyd’s of London. See on üks maailma vanimaid kindlustusseltse ja nad toetavad täielikult meie kWh garantiid. 

Võite olla 100% kindel, et saate rahalist hüvitist iga vahelejäänud kilovatt-tunni eest, kui süsteem ei toimi. 

Hea investeering, olenemata sellest, mis juhtub 

Ükskõik, mis ka ei juhtuks, olete alati kindel, et teie investeering päikeseenergiasse on hea teie rahakotile jakWh garantiiga enivrile. 

KWh garantii saamise protsess

Kindlustusmakse kindlustatud kWh garantii eelised 

Turvaline

Katab Lloyd’s of London ja sõltumatu sihtasutus

Selge

Rahaline hüvitis, kui kWh jõudlus on lubatust madalam

Mõõdetavad

MyAutarco jälgib automaatselt jõudlust

KKK

Meie standardne kWh garantii on välja antud Autarco poolt ja kindlustatud portfelli tasemel. Meie premium kWh garantii on välja antud sõltumatu sihtasutuse poolt; “kWh tagatisfond” ja kindlustatud individuaalselt. 

Preemia kWh garantii jaoks on fondil seejärel Lloyd’s of Londoni sündikaadi kindlustuspoliis, mis katabe väga kWh garantii ja täiendava sularahareservi. kWh tagatisfondi sõltumatud direktorid tagavad, et kõigi tasumata kWh garantiide kogurisk on piisavalt kaetud. 

Kui Autarco tegutsevad üksused peaksid pankrotti minema,ei mõjutaks see fondi, kindlustust ja teie kWh garantiid. 

Mõelge sellele nagu maratonijooksja.

  • Moodulkomponentide garantii lubab, et kui jooksja jookseb jooksulindil kontrollitud laboritingimustes, jookseb ta võistlusel teatud kiirusel.
  • Autarco kWh garantii lubab, et jooksja jõuab täpselt selle võistluse finišisse, milles te soovite, et ta osaleks, teatud aja jooksul ja ilmast sõltumata.

Mooduli jõudlusgarantii lubab, et päikesemoodulite jõudlus on teatava aja möödudes kindel % nende laboratooriumis katsetatud tootlusest, kui te katsetate neid samades laboritingimustes.

Autarco kWh-garantii lubab kindla ajavahemiku jooksul toodetud päikeseenergia miinimumväärtust (kWh). Garanteeritud kWh väärtus on kohandatud teie süsteemi täpsetele andmetele ja seda mõõdetakse standardse päikeseenergia jälgimise abil.