MHL_csm_NEUTRAL

MHL seeria päikesepaneelid

Kindlustatud lineaarne 25-aastane väljundgarantii kuni 84,8%

12-aastane tootegarantii materjalidele jatöötlemisele

Multiwire tehnoloogia tagab suurepärase töökindluse ja jõudluse

Halfcut PERC tehnoloogia vähendab vastupanu kadu ja parandab varjutaluvust

PID-kindel

Esteetiline rakuvärvi konsistents ja rahekindel vastupidavus (45mm @ 30 m/s)

Paneeli kasutavad oma objektidel

Coop_haapsalupng
mapri
motoTehnika
buroomaailm
TartuÜlikool
tartuVesi
ehitustrusrt
ttk

Autarco MHL-seeria päikesepaneelid kasutavad täiustatud mitmejuhtmelise tehnoloogiaga poollõigatud monokristalseid PERC-elemente, et pakkuda suuremat efektiivsust, tegemata järeleandmisi töökindluses nimipingel 1500 V alalisvoolul. Võime taluda mehaanilisikoormusi kuni 5400 Pa koos suurepärase vastupidavusega liivale, soolale ja ammoniaagile tagab pikaajalise jõudluse ka kõige karmimates keskkondades.

MHL seeria päikesepaneele kasutatakse

 • Briketi tootmistehas – Magistri Invest OÜ

  Valmis 2022

Põhiomadused

Uuenduslik disain suure väljundvõimsusega kuni 204 Wp/m2

Kõrge kasutegur kuni 455 Wp

Suurepärane mitme siini tehnoloogia töökindluse ja jõudluse suurendamiseks

Halfcut tehnoloogia ja mittepurustav lõikamine vähendavad takistuse kadu ja parandavad varjutaluvust

Süsteemi maksimaalne pinge 1500 V

PID-kindel

Esteetiline rakuvärvi konsistents ja rahekindel vastupidavus (45 mm @ 30 m/s)

Töötemperatuur -40°C kuni 85°C

Sul on küsimused?

Meil on vastused.

Inverteri korpuse küljel on kleebis, mis sisaldab kõiki tooteandmeid, sealhulgas seerianumbrit. 

Minu inverter vahetatakse välja, kas ma kaotan seni kogutud andmed? 

Ei, kui paigaldaja registreerib uue inverteri Autarcos, säilitatakse teie PV-süsteemi olemasolevad andmed MyAutarcos ja on nähtavad. Kui inverteri asendamise protseduur on õigesti teostatud, peaks MyAutarco näitama tavalisi väärtusi. 

See näitab viga inverteris. Abi saamiseks võtke ühendust oma paigaldajaga ning sisestage inverteri seerianumber ja ekraanil kuvatav veakood. 

Miks lülitus kaitselüliti automaatselt välja? 

Seda võib aeg-ajalt ette tulla äikese ajal. Lülitage kaitselüliti uuesti sisse ja kontrollige, kas see jääb sisse. Kui ei, siis võtke täiendava abi saamiseks ühendust oma installijaga. 

Teie inverter vajab minimaalset päikesekiirgust, et oleks võimalik korralikult käivituda ja töötada. Kui päike hommikul tõuseb, teeb inverter mitu katset ennast käivitada, kuuldav tiksuv müra on inverteri sisse- ja väljalülitamine. Mõne aja pärast käivitub see ja müra peatub. See toimub iga päev, selle protseduuri pikkus võib erineda sõltuvalt päevavalguse tingimustest. Väga pilvistel päevadel, kus on vähe kiiritust või kui paneelid on lumega kaetud, võite siin seda heli ka päeva jooksul kuulda. 

Normaalsel tööl, kui päevavalgust on piisavalt, lülitatakse sisse nii punane kui ka roheline LED ekraani kohal ning ekraanil kuvatakse vaheldumisi vooluvõimsus ja sõna “GENEREERIMINE”. Kui see nii ei ole, toimige järgmiselt. 

1: kontrollige veateateid. Kui inverteri esiküljel vilgub oranž LED, annab inverter veateate. Võtke kohe ühendust oma paigaldajaga. 

2: Kui tõrketeadet pole, kontrollige, kas kõik lülitid on sisse lülitatud. Kui kõik lülitid on sisse lülitatud ja teie inverter ikka ei genereeri, võtke kohe ühendust oma paigaldajaga. 

 • Alalisvoolulülitid: kas integreeritud inverteri põhjale või paigaldatud otse selle kõrvale. 
 • Vahelduvvoolulüliti: paigaldatakse inverteri kõrvale kaablile, mis ühendab inverteri mõõteplaadiga. 
 • Kaitselüliti: paigaldatud arvestiplaadile. 

Kui teie inverter genereerib korralikult, kuid te ei näe MyAutarcos andmeid, on jälgimisel tõenäoliselt probleem. Lisateavet leiate seirelehelt. 

Teie inverter lülitub automaatselt sisse ja välja, sõltuvalt päevavalguse tingimustest. Normaalsel töötamisel lülitatakse sisse nii punane kui ka roheline LED ekraani kohal, ekraanil kuvatakse vahelduv vooluvõimsus ja sõna “GENEREERIMINE”. 

Kuna öösel on pime, siis ei saavuta paneelid vajalikku võimsust, et inverterit käivitada. Seetõttu lülitab inverter ennast automaatselt välja. Niipea kui päikesepaneelid saavutavad vajaliku võimsuse, lülitab inverter ennast automaatselt tagasi sisse.

Tehniline

Rohkem jõudlust + parem ülevaade

kWh garantii

Kui süsteemi jõudlus jääb allapoole varem väljaarvutatud taset, saate sularahas kompensatsiooni iga puudujääva kilovatt-tunni eest.

Rohkem jõudlust

Analüüs näitab, et 45% taavalistest päikesepaneelide süsteemidest ei saavuta oma täis võimsust.
kWh garantiiga süsteemid tagavad parema jõudluse. 85% kWh garantiiga süsteemidest toimivad ootuspäraselt või isegi ületavad ootusi

Ülevaade. Kõikjal. Alati.

Saate kontrollida oma energiatootmist igal pool, mis tahes seadmes ja millal iganes. Inverter edastab andmeid serveritesse, mis kuvab päikeseenergiasüsteemide töö mobiilirakenduses.

Autarco sertifikaat ehk energiagarantii on tagatud

sert-lloydssert-sasert-satellitesert-tuvsert-zrnsert-ccsert-cna

Autarco süsteemide jõudlus on tagatud kWh Guarantee Foundationi kaudu koostöös kindlustusseltsiga Lloyd’s of London. Kui süsteemi jõudlus jääb allapoole varem väljaarvutatud taset, saate sularahas kompensatsiooni iga puudujääva kilovatt-tunni eest.

 • Turvaline: kindlustuskatte tagavad Lloyd’s of London ja sõltumatu sihtasutus.
 • Tähendusrikas: sularahas kompensatsioon juhul, kui energiajõudlus on lubatust väiksem.
 • Mõõdetav: MyAutarco jälgib jõudlust automaatselt.

Küsi hinda

  Palume täita allolevat hinnapäringu vormi, et meil oleks võimalik esialgse hinnaprognoosi koostada. Lubame, et vastame saadetud päringule hiljemalt 48 tunni jooksul!