Parim valik era- kliendile
MHJ_csm_NEUTRAL

MHJ seeria päikesepaneelid

Kindlustatud lineaarne 25-aastane väljundgarantii kuni 84,8%

12-aastane tootegarantii materjalidele ja töötlemisele

Multiwire tehnoloogia tagab suurepärase töökindluse ja jõudluse

Halfcut PERC tehnoloogia vähendab vastupanu kadu ja parandab varjutaluvust

PID-kindel

Esteetiline rakuvärvi konsistents ja rahekindel vastupidavus (45mm @ 30 m/s)

Paneeli kasutavad oma objektidel

Coop_haapsalupng
mapri
motoTehnika
buroomaailm
TartuÜlikool
tartuVesi
ehitustrusrt
ttk

MHJ seeria päikesepaneelid on ideaalne lahendus eramutele ja keskmises suuruses majadele.

Autarco MHJ-seeria päikesepaneelid kasutavad täiustatud mitmejuhtmelise tehnoloogiaga poollõigatud monokristalseid PERC-elemente, et pakkuda suuremat efektiivsust, tegemata järeleandmisi töökindluses nimipingel 1500 V alalisvoolul. Võime taluda mehaanilisikoormusi kuni 5400 Pa koos suurepärase vastupidavusega liivale, soolale ja ammoniaagile tagab pikaajalise jõudluse ka kõige karmimates keskkondades.

MHJ seeria päikesepaneele kasutatakse

 • Aiamaja, Tartumaa

  Valmis 2022

 • Eramu, Tartumaa

  Valmis 2021

Põhiomadused

kWh jõudluse garantii

Vähendatud tuleoht

Väljundvõimsus 400Wp

Süsteemi maksimaalne pinge 1500V

PID-kindel

Esteetiline rakuvärvi konsistents ja rahekindel vastupidavus (45mm @ 30 m/s)

Sul on küsimused?

Meil on vastused.

Hübriidinverter on ühendatud alalisvoolu poolega, samal ajal kui vahelduvvoolu poolele on ühendatud moderniseeritud akulaadija.

 1. Meie standardse kWh-garantii annab välja Autarco ja see on kindlustatud portfelli tasandil. Meie esmaklassilise kWh-garantii väljastaja on sõltumatu fond kWh Guarantee Foundation ja see on eraldi kindlustatud.
 2. Esmaklassilise kWh-garantii puhul on fondil Lloyd’s of Londoni sündikaadi kindlustusleping, mis katab iga garanteeritud kWh ja täiendava sularahareservi.
 3. kWh Guarantee Foundationi sõltumatud direktorid tagavad, et kõigi tasumata kWh-garantiide kogurisk on piisavalt kaetud.
 4. Kui Autarco ettevõtted peaksid pankrotti minema, ei mõjuta see fondi, selle alusel antud kindlustust ega teie kWh-garantiid.

Tõhususe suhtarv on süsteemi kogukadude suhteline näitaja, mis põhineb teie süsteemi teatud aja jooksul jõudval päikesevalgusel (päikesekiirgusel). Mida suurem on tõhususe suhtarv, seda energiatõhusam on teie süsteem, kuid see ei saa kunagi olla 100%, sest see sõltub näiteks soojakadudest, inverteri tõhususest ja kaabli takistuskadudest.

Kuna Autarco võtab tõhususe suhtarvu arvutamisel arvesse erinevaid tegureid, eeldame, et teie süsteemi tõhususe suhtarv on kogu kasutusea jooksul üsna muutumatu.

 • Mõõdetud päikesekiirgus ja temperatuur teie katusel. Väikeste süsteemide puhul on üldjuhul aluseks satelliidiandmed.
 • Teie päikesemoodulite suund ja kaldenurk, et muundada horisontaalsed satelliidi mõõtmised „tasandilise massiivi“ mõõtmiseks, mis on päikesepaneelide esikülge otse tabav päikesevalgus.
 • Teie süsteemi vari igas kuus või päeva igas tunnis.
 • Teie süsteemi vanus (mooduli vananemine).
 • Teie süsteemis kasutatud konkreetsed komponendid ja nende paigaldamise viis (süsteemi ülesehitus).

Kui teie tõhususe suhtarv langeb, viitab see mooduli saastumisele, uuele varjule (puude kasvule) või toote defektile.

Suurimad erinevused eri süsteemide eeldatavates tõhususe suhtarvudes tulenevad süsteemi suurusest ja temperatuurikadudest.

MyAutarco portaalis ei pruugi jõudlus kajastuda mitmel põhjusel.

Kõigepealt kontrollige, kas inverter töötab korralikult. Tavalistes päevavalguse tingimustes peaks ekraanil olema tekst „GENERATING“ (genereerimine) ja nii punane kui ka roheline LED-tuli ekraani kohal peaksid põlema. Vastasel juhul võib inverteriga olla midagi valesti. Täpsemad juhised leiate inverteri tõrgete kõrvaldamise juhistest.

Kui inverter toodab korralikult, on tõenäoliselt tegemist jälgimisprobleemiga. Kõigepealt veenduge, et teie paigaldaja on süsteemi õigesti registreerinud. Vastasel juhul annab MyAutarco veateate. Kui registreerimine on tehtud õigesti ja/või MyAutarco on varem andmeid näidanud, kuid nüüd ei näita, järgige allpool toodud samme.

Wi-Fi – kas teil on uus internetiteenuse pakkuja ja/või ruuter? Kui jah, tuleb jälgimissüsteem uuesti ühendada. Selleks järgige Wi-Fi paigaldusjuhendit. Vastasel juhul võib teie Wi-Fi-signaal olla liiga nõrk, et Wi-Fi-pulk saaks stabiilse ühenduse luua. Teie paigaldaja võib aidata teil selle probleemi lahendada. Võimalik, et tuleb paigaldada Wi-Fi leviala laiendaja.

LAN – kontrollige, kas kaabel on korralikult ühendatud, nii jälgimispulgas kui ka ruuteris. Kui probleeme ei ole, kuid portaalis MyAutarco ei kuvata ikka andmeid, pöörduge abi saamiseks paigaldaja poole.

GPRS – SIM-kaart võib olla lõpetanud andmete saatmise või GPRS-pulk on väljaspool leviala. Pöörduge abi saamiseks paigaldaja poole.

Autarco päikesemoodulid on kaetud isepuhastuva kattekihiga, mis aitab mooduleid puhtana hoida. Siiski on soovitatav mooduleid igal aastal puhastada, et tagada Autarco päikesejaama maksimaalne jõudlus.

Tehniline

Rohkem jõudlust + parem ülevaade

kWh garantii

Kui süsteemi jõudlus jääb allapoole varem väljaarvutatud taset, saate sularahas kompensatsiooni iga puudujääva kilovatt-tunni eest.

Rohkem jõudlust

Analüüs näitab, et 45% taavalistest päikesepaneelide süsteemidest ei saavuta oma täis võimsust.
kWh garantiiga süsteemid tagavad parema jõudluse. 85% kWh garantiiga süsteemidest toimivad ootuspäraselt või isegi ületavad ootusi

Ülevaade. Kõikjal. Alati.

Saate kontrollida oma energiatootmist igal pool, mis tahes seadmes ja millal iganes. Inverter edastab andmeid serveritesse, mis kuvab päikeseenergiasüsteemide töö mobiilirakenduses.

Autarco sertifikaat ehk energiagarantii on tagatud

sert-lloydssert-sasert-satellitesert-tuvsert-zrnsert-ccsert-cna

Autarco süsteemide jõudlus on tagatud kWh Guarantee Foundationi kaudu koostöös kindlustusseltsiga Lloyd’s of London. Kui süsteemi jõudlus jääb allapoole varem väljaarvutatud taset, saate sularahas kompensatsiooni iga puudujääva kilovatt-tunni eest.

 • Turvaline: kindlustuskatte tagavad Lloyd’s of London ja sõltumatu sihtasutus.
 • Tähendusrikas: sularahas kompensatsioon juhul, kui energiajõudlus on lubatust väiksem.
 • Mõõdetav: MyAutarco jälgib jõudlust automaatselt.

Küsi hinda

  Palume täita allolevat hinnapäringu vormi, et meil oleks võimalik esialgse hinnaprognoosi koostada. Lubame, et vastame saadetud päringule hiljemalt 48 tunni jooksul!