Energiahaldussüsteem (EMS): Teie kodu energia optimeerimine 

Tänapäeva kodus on energiasäästu tehnoloogia olulisem kui kunagi varem. Päikesepaneelid, akud ja nutikad seadmed pakuvad uusi võimalusi energiakuludelt säästmiseks ja keskkonnamõju vähendamiseks. Kuid kõigi nende süsteemide tark juhtimine ja maksimaalse efektiivsuse saavutamine võib olla keeruline. Siin tuleb appi automaatne energiahaldus.

Mis on EMS?

EMS (Energy Management System) on tarkvarasüsteem, mis ühendab ja koordineerib teie kodu erinevaid päikeseenergia süsteeme ja energiatarbijaid. See aitab teil:

EMS-i eelised

EMS-i kasutamisel on palju eeliseid, sealhulgas:

EMS ja inverter

Küsimus inverteri võime kohta börsielektrit jälgida on väga oluline. Mõned EMS-id suudavad inverterit juhtida börsihinda jälgides nii, et see laeks akusid odavama elektri hinnaga aegadel. See funktsioon ei pruugi aga olla saadaval kõikidel EMS-idel.

Täpsemat teavet selle kohta, kas teie inverter toetab EMS’i, tuleks küsida oma lahenduse integraatorilt.

Erinevad EMS-i võimalused: On tõsi, et praegusel ajal ei suuda kõik EMS-id börsihindu jälgida ja nende põhjal akude laadimist optimeerida. Mõned põhjuslikud piirangud on seotud:

Nord Solar kasutab oma täislahendustes SolaX Poweri invertereid ja akusid. Ühe tootja lahendus võimaldab suuremat süsteemiühilduvust, tõhusamat energiajuhtimist ja vähendatud hooldusvajadust, pakkudes klientidele kõrgema kvaliteedi ja usaldusväärsusega päikeseenergialahendusi. Tutvu lähemalt meie energiasalvestus lahendustega.

Nord Solar pakub oma klientidele täislahendust, kus inverter, akud ja EMS võimaldavad sünkroonis toimida.