Autarco päikesepaneelid Nord Solaris

Meie, Nord Solar’is, kasutame Autarco päikesepaneele. Oleme teinud nendega koostööd juba mitmeid aastaid ning paigaldanud suuri päikeseparke ärihoonetele ja tõhusaid päikesepaneele eramajadele. Siiani oleme koostöö sujuvuse, Autarco päikesepaneelide töökindluse ja mõistliku tarnega äärmiselt rahul, mistõttu julgeme neid kindlasti ka edaspidi soovitada.

Miks Nord Solaris pakub just Autarco päikesepaneele?

Oled kindlasti kuulnud Eesti Energia päikesepaneelidest, samuti Elektrilevi paneelidest ning kaubamärkidest? Millised neist on aga parimad päikesepaneelid? Me ei julgeks küll väita, et mõni päikesepaneelide tootja oleks nii selgelt üle, et see sobiks ühtviisi hästi kõikidele väikestele ja suurtele projektidele. Isegi ühe tootja päikesepargi süsteemi osad võivad erineda funktsioonide osas, rääkimata siis erinevatest tootjatest.

Kuid kuskilt tuleb ju siiski alustada, kui päikesepaneelide paigaldus on mõtteis. Loe selle kohta kindlasti pikemat artiklit meie kasuliku rubriigist “Kuidas valida päikesepaneele?”.

Autarco kasutab ühe tootja päikesepargi süsteemi lähenemisviisi

Hollandi firma Autarco päikesepaneelid, inverterid, kinnitussüsteemid, seireseadmed ja nende arendatud Heliose tarkvara ongi loodud töötama sujuvalt koos. Autarco on ainus päikeseenergiatoodete kaubamärk, mille korral komponendid on välja töötatud ettevõttesiseselt ja tagavad tõrgeteta koostalitlusega parima võimaliku jõudluse. Ühe tootja päikesepargi süsteemide kasutamine garanteerib selle, et kõik toimiks veatult ja maksimaalse potentsiaaliga.

Tavaliselt on päikesesüsteemid rajatud erinevate komponentide kaubamärkidega, mis võib suurendada süsteemi rikete ja väiksema tootlikkuse ohtu. Ühe kaubamärgi lähenemisviisi kasutamine tagab, et kõik komponendid töötavad sujuvalt koos, tagades turvalise ja suure töövõimega PV-süsteemi.

Seetõttu saamegi kindlad olla, et alates päikesepaneelidest lõpetades inverterini on Autarco poolt loodud täiuslikku koostööd tegema.

Autarco päikesepaneelid + Autarco äpp = kindlustatud kWh garantii

Lisaks eelpoolmainitud eelisele, saad tänu meie terviklahenduse kontseptsioonile kasu ka energiagarantiist. Kas sa ei sooviks saada elektrikulude arvelt garanteeritult pikaajalist säästu? Selleks ongi loodud tasuta rakendus MyAutarco. See monitoorimise äpp võimaldab sul oma päikeseenergia süsteemi jälgida igal pool ja igal ajal. Saad mugava ülevaate päikesepaneelide tootlikkuse olukorrast asukohast sõltumata.

Autarco päikesepaneelide unikaalsus kogu maailmas – garanteeritud tootlikus ja kindlustatud kWh garantii

Autarco päikeseenergia süsteemide jõudlus on tagatud kWh Guarantee Foundationi kaudu koostöös kindlustusseltsiga Lloyd’s of London. Lahtiseletatuna tähendab see seda, et kui päikesepaneelide süsteemi jõudlus jääb allapoole varem väljaarvutatud taset, saad kompensatsiooni iga puudujääva kilovatt-tunni eest sularahas.

Vähemtähtis ei ole ka päikesepaneelide disain

Autarco tooted on välja töötatud Hollandis. Esialgu ehk mitte nii tähtis tegur, mis aga hiljem silma võib kriipima hakata, on päikesepaneelide disain. Kaunilt ehitatud eramaja või trendikas ärihoone võib kergesti rikkuda oma välisilme hooletult valitud päikesepaneelidega. Niisiis on oluline ka see, et päikesepaneelid on tõeliselt ühtlase värvitooniga. Sedasi saad olla veendunud, et päikesepaneelide paigaldusega ei saa hoone väljanägemine kuidagi riivatud.

Autarco päikesepaneelide eelised

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Autarco päikeseenergiasüsteemide eelised on:

Küsimuste korral võta ühendust ja räägime!