Autarco toob turule uue kinnitussüsteemi: Apex R6.

Paigaldage kiiremini ja lihtsamalt meie uue kaldkatustele mõeldud Apex R6 kinnitussüsteemiga. R6 on välja töötatud meie edasimüüjatelt saadud tagasiside põhjal ja see on spetsiaalselt loodud selleks, et muuta see paigaldaja jaoks võimalikult lihtsaks. Siini ainulaadne kuju ja klamber hoiavad päikesepaneelid kindlalt paigal ega vaja lahtisi mutreid ja polte. Selle tulemusena vajate ainult ühte tööriista: 30-bitise torx-iga seadet. See on kõik!

Lisaks on R6 täielikult integreeritud meie Heliose projekteerimistarkvarasse, nii et saate jätkata oma klientide jaoks kõige täpsemate PV-süsteemide kujundamist. Lisaks tarnitakse kõik uued viilkatusega projektide tellimused nüüd automaatselt koos uue R6 kinnitussüsteemiga, et saaksite keskenduda just sellele, mida kõige paremini oskate.

Apex R6 on saadaval juuni algusest.

Võrratu paindlikkus tänu reguleeritavatele siinidele.

Tänu siini ainulaadsele konstruktsioonile on võimalik paigaldussüsteemi üles-alla ja vasakult-paremale reguleerida ka peale selle katusele paigaldamist. See, et te ei pea tegelema lahtiste mutrite ja poltidega, teeb selle väga lihtsaks, nii et saate kiiresti oma projekti paigaldamist jätkata.

Klambreid saab kergesti pinguldada või järele anda torx 30 tööriistaga.

 

Üks konks nii vertikaal- kui ka horisontaalpaigutuse jaoks

Tänu uuele reguleeritavale konksule AR6THX1.1 on võimalik päikesepaneele paigaldada nii vertikaal- kui ka horisontaalsuunas.

R6 ühildub kolme erinevat tüüpi konksuga:

Laineklip (M2.AR6WC.1) – lainepapist katuste jaoks
Reguleeritav konks (M2.AR6THX1.1) – Kivikatustele
Ripppolt (M2.AR6HB.1) – Kõigile teistele katusetüüpidele

See muudab R6 äärmiselt mitmekülgseks, tagades, et saate seda kasutada iga viilkatusega projekti jaoks.